Preľude concept store

Pod značkou Preľude odteraz nájdete originálny koncept, ktorý spája kultúru módy, umenia a chutí. Navštívte náš priestor, kde sa budete cítiť ako na dovolenke, no stále doma.

Nový fashion spot pre všetkých nadšencov módy, ktorý dýcha našou kultúrou. V Preľude concept store nájdete inšpiráciu v módnych a artových knihách, nakúpite lokálnu, ale i zahraničnú módu alebo príjemne podebatujete s priateľmi pri výbornej káve a dobrom koláčiku.

Vychádzame z tradícií, ktoré sú podčiarknuté modernou vychádzajúcou z talianskej ľahkosti bytia a navnímanými inšpiráciami zo života vo Florencii.

Moda

Preľude je a vždy bolo o móde, ktorá čerpá z lokálnej kultúry a tradícii. Teraz sa rozrastá o koncept, v ktorom vám ponúkne nielen vlastnú módnu značku, ale zastreší aj iné, ktoré však zapadajú do celého konceptu.

Sme #folk #organic #boho #minimal, ale hlavne #art :)) Sme #prelude #preludeconceptstore

Cafe

Neodmysliteľnou súčasťou nášho priestoru je aj kaviareň, ktorá má v ponuke výbornú kávu od lokálneho výrobcu Mlsnacava, ktorú si u nás môžete zakúpiť aj domov. Ku káve budete mať na výber aj z výborných koláčikov, ktoré nám starostlivo pripravuje naša cukrárka. U nás si príde na svoje skrátka každý, aj milovníci talianskeho prosecca.

Atelier

U nás je všetko na mieru. Preto je súčasťou celého konceptu aj krajčírsky ateliér. Ponúkané služby budú od drobných úprav zakúpeného tovaru, až po šitie na mieru. U nás si môžete priamo v ateliéri nakonfigurovať ,,svoje” šaty Preľude podľa lookbooku.