UŽ ZAJTRA VÁS PRIVÍTAME NA NAŠEJ FASHION NIGHT!

Vo štvrtok 27.1. vás večer privítame u nás, na našej prvej fashion night tohto roku. Spoločne si užijeme módnu prehliadku, s predstavením aktuálnej kolekcie, pohár (alebo dva) prosseca, skvelú hudbu a super spoločnosť. Tešíme sa na vás u nás v concept store!

MONCLER KONČÍ S POUŽÍVANÍM KOŽUŠINY

Značka Moncler aktuálne pripravuje svoju poslednú kolekciu s použitím kožušiny. Moncler sa rozhodol naplno sa venovať udržateľnosti. Podľa WWD (2022) sa Moncler so svojou poslednou kolekciou “Born To Protect” zaviazal udržateľnosti a postupne odstráni kožušinu zo všetkých svojich nadchádzajúcich kolekcii. Úplne posledná kolekcia s jej použitím bude predstavená na jeseň 2023. Toto rozhodnutie súvisí s dlhodobým rozhodnutím Moncleru o zodpovednom biznise. 

SVET MÓDY SKLADÁ HOLD MANFREDOVI THIERRY MUGLEROVI

Minulý týždeň opustil svet módy ikonický dizajnér Manfred Thierry Mugler, ktorý pomohol definovať módu 80tych rokov, prvý predstavil fenomén celebrít ako modeliek a predstavil nový druh vône so svojim parfémom Angel. Muglerove dizajny predstavovali dramatickú, prehnanú siluetu, ktoré boli obľúbené najmä medzi celebritami. Svojimi kúskami búral bariéry nie len v dizajnoch, no aj v materiáloch, ktoré na ich tvorbu používal ako napríklad latex, kov, či perie.