Kim Kardashian sa stala tvárou najnovšej kampane značky Balenciaga

Ktokoľvek, kto za poslednú dobu pozoroval šatník celebritnej hviezdy Kim Kardashian, si mohol všimnúť, že sa jej oblečenie skladá primárne z kúskov z dielne Balenciaga. Do jej ikonických Balenciaga momentov, môžeme za poslednú dobu zahrnúť aj jej vystúpenie na pódiu po boku Kanyeho Westa, alebo ikonický inkognito kúsok na Met Gala. Je teda prirodzené, že práve Kim sa stala hviezdou poslednej kampane Balenciaga, po boku top modeliek Tommy Blue, či Marie Agnes Diene, alebo francúzskej herečky Isabelle Huppert. 

Predaj Louis Vuitton Nike “Air Force 1” sa spustil aukciou

Limitované tenisky Louis Vuitton a Nike “Air Force 1” dizajnované Virgilom Ablohom boli spustené na trh 26. januára. Predaj všetkých 200 vyrobených tenisiek sa spustil aukciou. Niektoré páry momentálne dosahujú sumu 70,000 USD či 90,000 USD. Všetok výťažok z aukcie poputuje na podporu študentov módneho dizajnu. 

Yeezy x Gap x Balenciaga

Rapper a dizajnér Kanye West spojil sily s kreatívnym riaditeľom Balenciaga Demna Gvasalia na spoločný projekt pre značku Gap. Podľa Westa je hlavným cieľom vytvoriť kolekciu “neuveriteľne dizajnových” produktov dostupnú pre všetkých. West v roku 2020 podpísal so značkou Gap zmluvu na 10 rokov, no zatiaľ sme v tejto spolupráci videli iba niekoľko kúskov, ktoré sa okamžite vypredali.