Jasný monochróm je najväčší trend jesene 2022

Najrozsiahlejší trend na jeseň 2022 – výrazné monochromatické outfity – priniesol do sveta módy energiu a pôvab zároveň. Monochromatické outfity fingurovali na fashion weekoch u tých najväčších legiend módy. Michael Kors predviedol príklad monochrómu v ružovom faux fur kabáte, či k nemu ladiacich koktejlových šatách. Valentino predviedol celú monochromatickú ružovú kolekciu, ku ktorej bola dokonca vytvorená špeciálna farba. 

Mercedes-Maybach bude mať dizajn Virgila Abloha

Najnovší Project Maybach skupiny Mercedes-Benz Group bol vytvorený v spolupráci s dizajnérom Virgilom Ablohom. Toto luxusné elektrické auto bolo predstavené v Miami v decembri minulého roku, krátko po smrti Virgila Abloha. Vyrobených bude iba 150 kusov. Spolu s predstavením auta spúšťa Off-White aj exkluzívnu kapsulovú kolekciu k tejto spolupráci, dizajnovanú Ablohom. 

Dior Men predvedie svoju najnovšiu kolekciu v LA

Britský dizajnér Kim Jones plánuje ukázať svoju najnovšiu kolekciu Dior Men jar 2023 v Los Angeles. Rovnako dizajnér plánuje aj účasť na mužskom Parížskom Fashion Weeku. V decembri ukázal Kim Jones svoju poslednú kolekciu v Londýne. Touto kolekciou vzdal hold americkému autorovi knihy “Na Ceste”, Jackovi Kerouacovi. Ostáva nám len čakať, čo predvedie tento krát v LA.