Gucci sa ukáže na zámku 

Gucci predvedie svoju najnovšiu pánsku aj dámsku kolekciu v talianskej lokalite Apulia na zámku Castel Del Monte 16. mája. Lokalita nadchádzajúcej prehliadky podporuje misiu značky Gucii, ktorá súvisí s udržateľosťou a propagáciou talianskej kultúry a umeleckého dedičstva. Mnoho high fashion značiek sa rovnako ako Gucci presúva so svojimi prehliadkami na zaujímavé lokality. Chanel predvedie svoju najnovšiu kolekciu v Monacu, Louis Vuitton v San Diegu a Dior v španielskej Seville. 

Madonnina dcéra Lourdes Leon búra rodové normy

Madonnine dcéra Lourdes sa pridáva do skupiny slávnych modelov a predstavila sa v kampani pre Calvin Kleina a jeho kolaboráciu so skateboardovou značkou Palace. Loudres Leon v tejto kampani nebojí odhaliť svoje pánske spodné prádlo, chlpy na tele, či ukazovať biceps. 

Chanel otvára nový obchod v Las Vegas

Značka Chanel je pripravená odhaliť svoj najnovší butikový obchod v americkom Las Vegas. V tomto obchode zákazníci nájdu všetko z dielne značky Chanel, od šiat, tašiek, topánok, šperkov až po hodinky. Chanel sa svojím novým obchodom zaradí k iným popredným značkám figurujúcich v Crystals v Las Vegas.