Móda inšpirovaná tradíciami

Preľude

Koncept Preľude je o móde, ktorá čerpá z lokálnej kultúry a tradícií. Vznikol z lásky k tradícií a umeniu, s dôrazom na udržateľnosť a šetrnosť k prírode.

RUČNE A Lokálne

V Preľude si ceníme remeselnú prácu a podporujeme lokálnych výrobcov. Všetky naše produkty sú vyrobené ručne s láskou a starostlivosťou z kvalitných, väčšinou prírodných materiálov. Nákupom u nás vedome podporujete udržatelnosť a lokálne remeslo.

JEdinečnosť na dotyk

Prebuď v sebe tvorkyňu a navrhni si šaty snov! V našom návrhári máš nekonečné možnosti. Vyber si dĺžku, farbu, výšivku, pridaj vlastný text a vdýchni život jedinečným šatám, ktoré odzrkadlia tvoju krásu a osobnosť. Staň sa autorkou svojho štýlu a prekroč hranice bežnej módy.

OBJAV SVOJ ŠTÝL

Nájdi svoj štýl a prezri si našu najnovšiu kolekciu. Prihlás sa do newsletteru a získaj 10% zľavu na prvý nákup. Poštovné máš nad 100€ zdarma.

NAVŠTÍV NÁS

Bohémska a minimalistická. Naša prvá bratislavská lokácia ťa vtiahne do nezabudnuteľnej atmosféry, kde si vychutnáš gurmánsku pauzu na kávu a vyberieš si originálny módny kúsok v našom Preľude Concept store. Nájdeš tu lokálne aj zahraničné módne značky, ktoré vyberáme s kurátorskym citom.

Získaj zľavu 10% na prvý nákup!

Prihlás sa na odber newslettera a získaj informácie o novinkách Preľude spolu s 10% zľavou na prvý nákup.