Od klasického domaseda, cez bohéma až po party princeznú, či fanúšičku slovenského folklóru. Všetci máme vo svojom živote ľudí s istým špecifickým vkusom. Preto sme pre vás pripravili tento nenahraditeľný zoznam tipov na ideálne vianočné darčeky. Aby sa tieto sviatky každý cítil štýlovo. Všetky kúsky nájdete online aj in-store. V prípade ak si objednáte svoj jedinečný darček do 19.12. , vieme vám garantovať doručenie do Vianoc. 

Parisian chic

Zháňate vianočný darček pre dvojníčku Coco Chanel? Elegantnú ženu plnú šarmu, akoby práve prišla z ulíc Paríža? Máme pre ňu dokonalý outfit! Tieto elegantné čierne, čipkované, priehľadné šaty v kombinácií so sakom inšpirovaným značkou Chanel. Outfit doplníte o kabelku so zlatými ramienkami, či elegantné, dlhé, čierne rukavice a voilà! Hotová Parížska chic. 

Estét

Krémová sukňa spolu s krémovým topom sú to právé pre minimalistického estéta. V spojení s hnedým klobúkom, či malou kabelkou do ruky tvoria krásny pohodlný a minimalistický outfit. 

Domased

Hľadáte to pravé aj pre notorickú leňošku a domasedku? Jednoznačne odcení pohodlnú teplákovú súpravu, či podohlné tenisky. V kombinácií s nádhernými sviečkami, výberovým talianskym čajom či vynikajúcou slovenskou kávou si užije doma ten pravý druh vysnívaného oddychu. 

Fanúšik lokálnej módy

Pre fanúšičku slovenského folklóru, pohodlnej, či udržatelnej lokálnej módy máme niečo z vlastnej tvorby – šaty našej dvornej značky Preľude. K dispozicií v niekoľkých farbách, strihoch s rôznymi motívmi výšivky. Všetky jednoducho doplníte krásnymi doplnkami z našej ponuky, napríklad o niektorú z našich štýlových kožených čeleniek. 

Nájdite vlastnú identitu a využite možnosť personalizácie odevu!   

V našej vlastnej krajčírni náš tím vysoko kvalifikovaných remeselníkov prináša vašu víziu do života a vytvára skutočne personalizovaný odev vyrobený len pre vás.

Používame iba čistý, prírodný, vysoko kvalitný ľan. Všetky výšivky na našich produktoch sú našimi autorskými dielami.

Spojením pôvodne používaných geometrických prvkov a tvarov z obklopujúcej prírody, vznikajú folklórom inšpirované štylizované vzory.

Bohém

Máte vo svojom okolí milovníčku dobrého jedla, pitia, kávy, cestovania či umenia? Jednoducho bohémku? Aj pre ňu sme vybrali tie najlepšie kúsky oblečenia. Oblečte vašu bohémku, do padavých oranžových šiat s hnedou strapcovou bundou. Doplnené o tmavo zelenú kabelku a štýlový klobúk spolu tvoria dokonalý outfit do centra veľkomesta, alebo na piesočnaté pobrežie. 

Party princezná

“Tipy na vianocne darceky”

Všetci iste poznáme párty maniačku, ktorá sa v tejto dobe nemohla poriadne vyšantiť. Pripomente vašej party princeznej jej obľúbenú atmosféru piatkovej noci s flitrovaných čiernych šatoch s modrou kabelkou a modrých topánkach na opätku, či dlho očakávaný vianočný večierok, ktorý by si užila vo flitrovanom tope, čiernych flitrovaných šortkách, elegantných čiernych topánkach na opätku so štýlovou čelenkou s kamienkami a kamienkovou kabelkou. 

Talianska bella donna

“Tipy na vianocne darceky”

Milovníčka talianskej pohody, jedla, či módy? To sme predsa všetky! O to viac v elegantnom čiernom roláku, kockovanom hnedom saku a nohaviciach, v kombinácií s krémovými mokasínami či veľkou béžovou kabelkou, do ktorej sa zmestí všetko potrebné na celý deň v uliciach. 

Všetky produkty nájdete k dispozicií u nás v store, či online. V mene celého tímu Preľude vám prajeme pohodové a krásne sviatky a štýlového Ježiška.